Harita

 Posadas Havaalanı

Posadas Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Posadas Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Posadas Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Posadas Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Posadas Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Posadas havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Posadas havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Posadas Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Posadas Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Posadas Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Posadas uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Posadas Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Posadas şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Posadas şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Posadas yakınındaki havaalanları

 Posadas şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Posadas Havaalanı

Adres:
Ruta Nacional no 12,
km 1336.5,
3300 Posadas,
ARGENTINA

Telefon:+54 (0)3752 457413

 Konum Bilgileri

Boylam:55° 58' 14'' W
Enlem:27° 23' 9'' S
IATA kodu:PSS
ICAO kodu:SARP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.