Harita

 Pescara Havaalanı

Pescara Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pescara Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pescara Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pescara Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pescara Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pescara havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pescara havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pescara Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pescara Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pescara Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pescara uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pescara Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pescara şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pescara şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pescara yakınındaki havaalanları

 Pescara şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pescara Havaalanı

Adres:
Via Tiburtina Km 229.100,
I-65131 Pescara,
ITALY

Telefon:+39 (0)85 4324201
Faks:+39 (0)85 4324207

Web Sitesi:

Sahibi:
Società Abruzzese Gestione Aeroporto S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:14° 11' 3'' E
Enlem:42° 26' 2'' N
IATA kodu:PSR
ICAO kodu:LIBP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.