Harita

 Palm Springs International Havaalanı

Palm Springs International Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palm Springs International Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palm Springs International Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palm Springs International Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palm Springs International Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palm Springs International havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palm Springs International havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palm Springs International Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palm Springs International Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palm Springs International Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palm Springs International uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palm Springs International Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palm Springs şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palm Springs şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palm Springs International yakınındaki havaalanları

 Palm Springs International şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palm Springs International Havaalanı

Adres:
PO Box 1786,
Palm Springs,
CA 92263-1786,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)760 3183800

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:116° 30' 18'' W
Enlem:33° 49' 36'' N
IATA kodu:PSP
ICAO kodu:KPSP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.