Harita

 Portsmouth Havaalanı

Portsmouth Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Portsmouth Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Portsmouth Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Portsmouth Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Portsmouth Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Portsmouth havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Portsmouth havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Portsmouth Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Portsmouth Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Portsmouth Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Portsmouth uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Portsmouth Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Portsmouth şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Portsmouth şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Portsmouth yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Portsmouth Havaalanı
Telefon:+1 (0)603 4336088

 Konum Bilgileri

Boylam:70° 49' 18'' W
Enlem:43° 4' 33'' N
IATA kodu:PSM
ICAO kodu:KPSM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.