Harita

 Poso Havaalanı

Poso Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Poso Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Poso Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Poso Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Poso Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Poso havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Poso havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Poso Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Poso Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Poso Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Poso uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Poso Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Poso şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Poso şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Poso yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Poso Havaalanı
Telefon:+62 (452) 21975 ?

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas III

 Konum Bilgileri

Boylam:120° 43' 59'' E
Enlem:1° 22' 59'' S
IATA kodu:PSJ
ICAO kodu:WAMP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.