Harita

 Pisa Havaalanı

Pisa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pisa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pisa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pisa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pisa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pisa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pisa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pisa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pisa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pisa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pisa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pisa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pisa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pisa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pisa yakınındaki havaalanları

 Pisa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pisa Havaalanı

Adres:
Societa Aeroporto Toscano-SAT,
I-56100 Pisa,
ITALY

Telefon:+39 (0)50 849300
Faks:+39 (0)50 894623

Web Sitesi:

Sahibi:
Aeronautica Militare Italiana - Società Aeroporto Toscano S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:10° 23' 34'' E
Enlem:43° 40' 50'' N
IATA kodu:PSA
ICAO kodu:LIRP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.