Harita

 Portimão Havaalanı

Portimão Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Portimão Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Portimão Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Portimão Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Portimão Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Portimão havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Portimão havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Portimão Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Portimão Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Portimão Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Portimão uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Portimão Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Portimão şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Portimão şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Portimão yakınındaki havaalanları

 Konum Bilgileri

Boylam:8° 31' 59'' W
Enlem:37° 7' 59'' N
IATA kodu:PRM
ICAO kodu:LPPM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.