Harita

 Phrae Havaalanı

Phrae Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Phrae Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Phrae Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Phrae Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Phrae Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Phrae havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Phrae havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Phrae Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Phrae Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Phrae Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Phrae uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Phrae Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Phrae şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Phrae şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Phrae yakınındaki havaalanları

 Phrae şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:100° 7' 59'' E
Enlem:18° 9' 0'' N
IATA kodu:PRH
ICAO kodu:VTCP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.