Harita

 Prescott Havaalanı

Prescott Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Prescott Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Prescott Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Prescott Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Prescott Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Prescott havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Prescott havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Prescott Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Prescott Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Prescott Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Prescott uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Prescott Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Prescott şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Prescott şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Prescott yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Prescott Havaalanı
Telefon:+1 (0)928 7771100

 Konum Bilgileri

Boylam:112° 25' 29'' W
Enlem:34° 38' 57'' N
IATA kodu:PRC
ICAO kodu:KPRC

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.