Harita

 Parana Havaalanı

Parana Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Parana Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Parana Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Parana Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Parana Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Parana havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Parana havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Parana Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Parana Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Parana Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Parana uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Parana Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Parana şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Parana şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Parana yakınındaki havaalanları

 Parana şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Parana Havaalanı

Adres:
Calle Salvador Caputto,
3100 Parana,
ARGENTINA

Telefon:+54 (0)343 4261672

 Konum Bilgileri

Boylam:60° 28' 48'' W
Enlem:31° 47' 42'' S
IATA kodu:PRA
ICAO kodu:SAAP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.