Harita

 Presque Isle Havaalanı

Presque Isle Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Presque Isle Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Presque Isle Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Presque Isle Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Presque Isle Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Presque Isle havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Presque Isle havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Presque Isle Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Presque Isle Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Presque Isle Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Presque Isle uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Presque Isle Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Presque Isle şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Presque Isle şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Presque Isle yakınındaki havaalanları

 Presque Isle şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Presque Isle Havaalanı

Adres:
650 Airport Drive,
Suite 11,
Presque Isle,
ME 04796,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)207 7642550

 Konum Bilgileri

Boylam:68° 2' 51'' W
Enlem:46° 41' 6'' N
IATA kodu:PQI
ICAO kodu:KPQI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.