Harita

 Puerto Princesa (Palawan) Havaalanı

Puerto Princesa (Palawan) Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Puerto Princesa (Palawan) Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Puerto Princesa (Palawan) Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Puerto Princesa (Palawan) Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Puerto Princesa (Palawan) Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Puerto Princesa (Palawan) havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Puerto Princesa (Palawan) havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Puerto Princesa (Palawan) Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Puerto Princesa (Palawan) Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Puerto Princesa (Palawan) Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Puerto Princesa (Palawan) uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Puerto Princesa (Palawan) Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Puerto Princesa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Puerto Princesa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Puerto Princesa (Palawan) yakınındaki havaalanları

 Puerto Princesa (Palawan) şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Puerto Princesa (Palawan) Havaalanı

Sahibi:
Civil Aviation Authority of the Philippines

 Konum Bilgileri

Boylam:118° 45' 14'' E
Enlem:9° 44' 31'' N
IATA kodu:PPS
ICAO kodu:RPVP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.