Harita

 Paraparaumu Havaalanı

Paraparaumu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Paraparaumu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Paraparaumu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Paraparaumu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Paraparaumu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Paraparaumu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Paraparaumu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Paraparaumu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Paraparaumu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Paraparaumu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Paraparaumu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Paraparaumu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Paraparaumu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Paraparaumu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Paraparaumu yakınındaki havaalanları

 Paraparaumu şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:174° 58' 59'' E
Enlem:40° 54' 0'' S
IATA kodu:PPQ
ICAO kodu:KPPQ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.