Harita

 Poznan Havaalanı

Poznan Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Poznan Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Poznan Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Poznan Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Poznan Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Poznan havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Poznan havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Poznan Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Poznan Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Poznan Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Poznan uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Poznan Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Poznan şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Poznan şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Poznan yakınındaki havaalanları

 Poznan şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Poznan Havaalanı

Adres:
ul. Bukowska 285,
60–189 Poznań,
POLAND

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 49' 34'' E
Enlem:52° 25' 15'' N
IATA kodu:POZ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.