Harita

 Pori Havaalanı

Pori Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pori Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pori Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pori Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pori Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pori havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pori havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pori Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pori Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pori Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pori uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pori Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pori şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pori şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pori yakınındaki havaalanları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pori Havaalanı

Adres:
Lentoasemantie 1,
28500 Pori,
FINLAND

Telefon:+358 (0)2 61006011
Faks:+358 (0)2 61006099

Web Sitesi:

Sahibi:
Finavia

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 47' 49'' E
Enlem:61° 27' 47'' N
IATA kodu:POR
ICAO kodu:EFPO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.