Harita

 Port Moresby Havaalanı

Port Moresby Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Port Moresby Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Port Moresby Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Port Moresby Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Port Moresby Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Port Moresby havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Port Moresby havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Port Moresby Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Port Moresby Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Port Moresby Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Port Moresby uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Port Moresby Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Port Moresby şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Port Moresby şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Port Moresby yakınındaki havaalanları

 Port Moresby şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Port Moresby Havaalanı

Adres:
PO Box 684,
Boroko NCD,
PAPUA NEW GUINEA,
Civil Aviation Authority,
Port Moresby,
PAPUA NEW GUINEA

Telefon:+675 (0)324 4400

 Konum Bilgileri

Boylam:147° 13' 0'' E
Enlem:9° 26' 33'' S
IATA kodu:POM
ICAO kodu:AYPY

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.