Harita

 Pemba Havaalanı

Pemba Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pemba Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pemba Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pemba Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pemba Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pemba havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pemba havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pemba Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pemba Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pemba Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pemba uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pemba Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pemba şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pemba şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pemba yakınındaki havaalanları

 Pemba şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:40° 31' 21'' E
Enlem:12° 59' 17'' S
IATA kodu:POL
ICAO kodu:FQPB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.