Harita

 Petrolina Havaalanı

Petrolina Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Petrolina Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Petrolina Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Petrolina Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Petrolina Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Petrolina havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Petrolina havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Petrolina Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Petrolina Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Petrolina Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Petrolina uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Petrolina Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Petrolina şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Petrolina şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Petrolina yakınındaki havaalanları

 Petrolina şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Petrolina Havaalanı
Telefon:+55 (0)87 38633366

 Konum Bilgileri

Boylam:40° 29' 26'' W
Enlem:9° 23' 35'' S
IATA kodu:PNZ
ICAO kodu:SBPL

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.