Harita

 Pantelleria Havaalanı

Pantelleria Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pantelleria Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pantelleria Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pantelleria Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pantelleria Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pantelleria havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pantelleria havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pantelleria Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pantelleria Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pantelleria Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pantelleria uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pantelleria Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pantelleria şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pantelleria şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pantelleria yakınındaki havaalanları

 Pantelleria şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pantelleria Havaalanı

Adres:
Via Venezia n. 32 91017 Pantelleria,
ITALY

Telefon:+39 (0)923 911398
Faks:+39 (0)923 913295

Web Sitesi:

Sahibi:
Società per la Gestione dell'Aeroporto di Pantelleria S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:11° 57' 57'' E
Enlem:36° 48' 48'' N
IATA kodu:PNL
ICAO kodu:LICG

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.