Harita

 Pontianak Havaalanı

Pontianak Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pontianak Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pontianak Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pontianak Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pontianak Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pontianak havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pontianak havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pontianak Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pontianak Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pontianak Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pontianak uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pontianak Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pontianak şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pontianak şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pontianak yakınındaki havaalanları

 Pontianak şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pontianak Havaalanı

Adres:
Bandar Udara Supaido,
Pontianak 78381,
INDONESIA

Telefon:+62 (561) 721003
Faks:+62 (561) 721212

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:109° 24' 0'' E
Enlem:0° 9' 0'' S
IATA kodu:PNK
ICAO kodu:WIOO

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.