Harita

 Pohnpei Havaalanı

Pohnpei Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pohnpei Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pohnpei Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pohnpei Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pohnpei Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pohnpei havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pohnpei havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pohnpei Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pohnpei Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pohnpei Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pohnpei uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pohnpei Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pohnpei şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pohnpei şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pohnpei yakınındaki havaalanları

 Pohnpei şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pohnpei Havaalanı

Adres:
Ponape,
FM 96941,
FEDERATED STATES OF MICRONESIA

 Konum Bilgileri

Boylam:158° 12' 32'' E
Enlem:6° 59' 6'' N
IATA kodu:PNI
ICAO kodu:PTPN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.