Harita

 Phnom Penh Havaalanı

Phnom Penh Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Phnom Penh Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Phnom Penh Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Phnom Penh Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Phnom Penh Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Phnom Penh havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Phnom Penh havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Phnom Penh Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Phnom Penh Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Phnom Penh Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Phnom Penh uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Phnom Penh Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Phnom Penh şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Phnom Penh şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Phnom Penh yakınındaki havaalanları

 Phnom Penh şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Phnom Penh Havaalanı

Adres:
Société Concessionaire des Aeroports,
National Road No 04,
Phnom Penh,
Dangkor District,
1256,
CAMBODIA

Telefon:+855 (0)23 890520

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:104° 50' 52'' E
Enlem:11° 32' 45'' N
IATA kodu:PNH
ICAO kodu:VDPP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.