Harita

 Palmerston North Havaalanı

Palmerston North Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palmerston North Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palmerston North Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palmerston North Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palmerston North Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palmerston North havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palmerston North havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palmerston North Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palmerston North Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palmerston North Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palmerston North uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palmerston North Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palmerston North şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palmerston North şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palmerston North yakınındaki havaalanları

 Palmerston North şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palmerston North Havaalanı

Adres:
PO Box 4384,
Palmerston North Int´l Airport,
Palmerston North,
4442,
NEW ZEALAND

Telefon:+64 (0)6 3514415
Faks:+64 (0)6 3552262

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:175° 37' 0'' E
Enlem:40° 19' 19'' S
IATA kodu:PMR
ICAO kodu:NZPM

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.