Harita

 Palermo Havaalanı

Palermo Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palermo Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palermo Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palermo Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palermo Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palermo havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palermo havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palermo Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palermo Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palermo Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palermo uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palermo Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palermo şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palermo şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palermo yakınındaki havaalanları

 Palermo şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palermo Havaalanı

Adres:
Societa di Gestione dell´Aeroporto,
I-90139 Punta Raisi,
ITALY

Telefon:+39 (0)91 7020111
Faks:+39 (0)91 7020394

Web Sitesi:

Sahibi:
Gestione Aeroporto Palermo S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:13° 6' 0'' E
Enlem:38° 10' 0'' N
IATA kodu:PMO
ICAO kodu:LICJ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.