Harita

 Parma Havaalanı

Parma Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Parma Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Parma Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Parma Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Parma Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Parma havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Parma havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Parma Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Parma Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Parma Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Parma uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Parma Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Parma şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Parma şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Parma yakınındaki havaalanları

 Parma şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Parma Havaalanı

Adres:
Via dell'Aeroporto,
44/A,
43100 Parma,
ITALY

Telefon:+39 (0)521 951501
Faks:+39 (0)521 980394

Web Sitesi:

Sahibi:
Società Gestione Aeroporto Parma S.p.A.

 Konum Bilgileri

Boylam:10° 17' 45'' E
Enlem:44° 49' 24'' N
IATA kodu:PMF
ICAO kodu:LIMP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.