Harita

 Port Elizabeth Havaalanı

Port Elizabeth Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Port Elizabeth Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Port Elizabeth Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Port Elizabeth Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Port Elizabeth Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Port Elizabeth havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Port Elizabeth havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Port Elizabeth Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Port Elizabeth Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Port Elizabeth Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Port Elizabeth uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Port Elizabeth Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Port Elizabeth şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Port Elizabeth şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Port Elizabeth yakınındaki havaalanları

 Port Elizabeth şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Port Elizabeth Havaalanı

Adres:
Aeropark Office Complex,
Block A,
1st Fl,
Allister Miller Drive,
Walmer,
Port Elizabeth 6000,
SOUTH AFRICA

Telefon:+27 (0)41 5077348
Faks:+27 (0)41 5077340

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 36' 50'' E
Enlem:33° 59' 9'' S
IATA kodu:PLZ
ICAO kodu:FAPE

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.