Harita

 Palu Havaalanı

Palu Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palu Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palu Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palu Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palu Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palu havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palu havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palu Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palu Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palu Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palu uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palu Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palu şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palu şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palu yakınındaki havaalanları

 Palu şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palu Havaalanı
Telefon:+62 (451) 481702
Faks:+62 (451) 481702

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas I

 Konum Bilgileri

Boylam:119° 54' 0'' E
Enlem:0° 55' 0'' S
IATA kodu:PLW
ICAO kodu:WAML

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.