Harita

 Belo Horizonte Pampulha Havaalanı

Belo Horizonte Pampulha Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Belo Horizonte Pampulha Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Belo Horizonte Pampulha Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Belo Horizonte Pampulha Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Belo Horizonte Pampulha Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Belo Horizonte Pampulha havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Belo Horizonte Pampulha havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Belo Horizonte Pampulha Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Belo Horizonte Pampulha Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Belo Horizonte Pampulha Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Belo Horizonte Pampulha uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Belo Horizonte Pampulha Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Belo Horizonte şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Belo Horizonte şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Belo Horizonte Pampulha yakınındaki havaalanları

 Belo Horizonte Pampulha şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Belo Horizonte Pampulha Havaalanı

Adres:
Praca Bagatelle 204,
Pampulha,
CEP 31270-700 Belo Horizonte MG,
BRAZIL

Telefon:+55 (0)31 4412957
Faks:+55 (0)31 4436011

Web Sitesi:

Sahibi:
INFRAERO

 Konum Bilgileri

Boylam:43° 57' 2'' W
Enlem:19° 51' 3'' S
IATA kodu:PLU
ICAO kodu:SBBH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.