Harita

 Palanga Havaalanı

Palanga Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palanga Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palanga Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palanga Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palanga Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palanga havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palanga havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palanga Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palanga Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palanga Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palanga uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palanga Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palanga şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palanga şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palanga yakınındaki havaalanları

 Palanga şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palanga Havaalanı

Adres:
Leipojos Str 1,
LT-00169 Palanga,
LITHUANIA

Telefon:+370 (0)460 52020
Faks:+370 (0)460 52020

Web Sitesi:

Sahibi:
State Enterprise Palanga International

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 4' 59'' E
Enlem:55° 57' 0'' N
IATA kodu:PLQ
ICAO kodu:EYPA

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.