Harita

 Palembang Havaalanı

Palembang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palembang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palembang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palembang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palembang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palembang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palembang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palembang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palembang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palembang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palembang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palembang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palembang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palembang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palembang yakınındaki havaalanları

 Palembang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palembang Havaalanı

Adres:
Palembang 30761,
INDONESIA

Telefon:+62 (711) 385151
Faks:+62 (711) 385015

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:104° 41' 57'' E
Enlem:2° 54' 0'' S
IATA kodu:PLM
ICAO kodu:WIPP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.