Harita

 Placencia Havaalanı

Placencia Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Placencia Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Placencia Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Placencia Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Placencia Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Placencia havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Placencia havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Placencia Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Placencia Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Placencia Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Placencia uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Placencia Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Placencia şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Placencia şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Placencia yakınındaki havaalanları

 Placencia şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:88° 21' 12'' W
Enlem:16° 32' 0'' N
IATA kodu:PLJ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.