Harita

 Pakse Havaalanı

Pakse Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pakse Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pakse Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pakse Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pakse Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pakse havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pakse havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pakse Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pakse Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pakse Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pakse uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pakse Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pakse şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pakse şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pakse yakınındaki havaalanları

 Pakse şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:105° 47' 2'' E
Enlem:15° 7' 54'' N
IATA kodu:PKZ
ICAO kodu:VLPS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.