Harita

 Palangkaraya Havaalanı

Palangkaraya Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Palangkaraya Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Palangkaraya Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Palangkaraya Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Palangkaraya Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Palangkaraya havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Palangkaraya havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Palangkaraya Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Palangkaraya Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Palangkaraya Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Palangkaraya uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Palangkaraya Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Palangkaraya şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Palangkaraya şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Palangkaraya yakınındaki havaalanları

 Palangkaraya şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Palangkaraya Havaalanı
Telefon:+62 (536) 3221041
Faks:+62 (536) 3225710

Sahibi:
UPT Ditjen Hubud Kelas I

 Konum Bilgileri

Boylam:113° 55' 59'' E
Enlem:2° 13' 0'' S
IATA kodu:PKY
ICAO kodu:WAOP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.