Harita

 Pekanbaru Havaalanı

Pekanbaru Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pekanbaru Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pekanbaru Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pekanbaru Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pekanbaru Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pekanbaru havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pekanbaru havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pekanbaru Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pekanbaru Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pekanbaru Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pekanbaru uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pekanbaru Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pekanbaru şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pekanbaru şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pekanbaru yakınındaki havaalanları

 Pekanbaru şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pekanbaru Havaalanı

Adres:
Pekanbaru 28284,
INDONESIA

Telefon:+62 (761) 674694
Faks:+62 (761) 674827

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:101° 27' 0'' E
Enlem:0° 28' 0'' N
IATA kodu:PKU
ICAO kodu:WIBB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.