Harita

 Pokhara Havaalanı

Pokhara Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pokhara Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pokhara Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pokhara Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pokhara Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pokhara havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pokhara havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pokhara Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pokhara Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pokhara Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pokhara uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pokhara Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pokhara şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pokhara şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pokhara yakınındaki havaalanları

 Pokhara şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:83° 59' 9'' E
Enlem:28° 11' 49'' N
IATA kodu:PKR
ICAO kodu:VNPK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.