Harita

 Parkes Havaalanı

Parkes Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Parkes Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Parkes Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Parkes Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Parkes Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Parkes havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Parkes havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Parkes Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Parkes Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Parkes Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Parkes uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Parkes Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Parkes şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Parkes şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Parkes yakınındaki havaalanları

 Parkes şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:148° 14' 33'' E
Enlem:33° 7' 50'' S
IATA kodu:PKE
ICAO kodu:YPKS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.