Harita

 Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanı

Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Petropavlovsk-Kamchatsky havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Petropavlovsk-Kamchatsky havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Petropavlovsk-Kamchatsky uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Petropavlovsk-Kamchats şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Petropavlovsk-Kamchats şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Petropavlovsk-Kamchatsky yakınındaki havaalanları

 Petropavlovsk-Kamchatsky şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Petropavlovsk-Kamchatsky Havaalanı

Adres:
684010 Kamchatka,
RUSSIA

Telefon:(4152) 41-16-60
Faks:(4152) 41-16-31

Web Sitesi:

Sahibi:
ФГУ ПКАП

 Konum Bilgileri

Boylam:158° 27' 13'' E
Enlem:53° 10' 4'' N
IATA kodu:PKC
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.