Harita

 Parkersburg Havaalanı

Parkersburg Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Parkersburg Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Parkersburg Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Parkersburg Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Parkersburg Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Parkersburg havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Parkersburg havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Parkersburg Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Parkersburg Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Parkersburg Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Parkersburg uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Parkersburg Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Parkersburg şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Parkersburg şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Parkersburg yakınındaki havaalanları

 Parkersburg şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Parkersburg Havaalanı

Adres:
PO Box 4089,
Parkersburg,
WV 26104-4089,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (0)304 4645113
Faks:+1 (1)304 4645112

Sahibi:
Wood County Airport Authority

 Konum Bilgileri

Boylam:81° 26' 20'' W
Enlem:39° 20' 44'' N
IATA kodu:PKB
ICAO kodu:KPKB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.