Harita

 Pajala Havaalanı

Pajala Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pajala Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pajala Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pajala Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pajala Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pajala havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pajala havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pajala Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pajala Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pajala Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pajala uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pajala Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pajala şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pajala şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pajala yakınındaki havaalanları

 Pajala şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pajala Havaalanı
Telefon:0978 - 511 10

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:23° 4' 30'' E
Enlem:67° 14' 48'' N
IATA kodu:PJA
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.