Harita

 Poitiers Havaalanı

Poitiers Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Poitiers Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Poitiers Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Poitiers Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Poitiers Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Poitiers havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Poitiers havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Poitiers Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Poitiers Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Poitiers Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Poitiers uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Poitiers Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Poitiers şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Poitiers şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Poitiers yakınındaki havaalanları

 Poitiers şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Poitiers Havaalanı

Adres:
Rue du Lieutenant Collard,
86580 Biard ,
FRANCE

Telefon:+33 (0)5 49300440
Faks:+33 (0)5 49588172

Web Sitesi:

Sahibi:
Chambre de commerce et d'industrie de la Vienne

 Konum Bilgileri

Boylam:0° 18' 23'' E
Enlem:46° 35' 9'' N
IATA kodu:PIS
ICAO kodu:LFBI

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.