Harita

 Glasgow Prestwick Havaalanı

Glasgow Prestwick Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Glasgow Prestwick Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Glasgow Prestwick Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Glasgow Prestwick Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Glasgow Prestwick Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Glasgow Prestwick havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Glasgow Prestwick havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Glasgow Prestwick Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Glasgow Prestwick Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Glasgow Prestwick Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Glasgow Prestwick uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Glasgow Prestwick Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Glasgow şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Glasgow şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Glasgow Prestwick yakınındaki havaalanları

 Glasgow Prestwick şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Glasgow Prestwick Havaalanı

Adres:
Aviation House,
Prestwick,
Ayrshire,
KA9 2PL,
UNITED KINGDOM

Telefon:+44 (0)1292 511052
Faks:+44 (0)1292 511334

Web Sitesi:

Sahibi:
Infratil Airports Europe

 Konum Bilgileri

Boylam:4° 34' 32'' W
Enlem:55° 30' 11'' N
IATA kodu:PIK
ICAO kodu:EGPK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.