Harita

 Phoenix Sky Harbor Havaalanı

Phoenix Sky Harbor Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Phoenix Sky Harbor Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Phoenix Sky Harbor Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Phoenix Sky Harbor Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Phoenix Sky Harbor Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Phoenix Sky Harbor havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Phoenix Sky Harbor havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Phoenix Sky Harbor Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Phoenix Sky Harbor Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Phoenix Sky Harbor Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Phoenix Sky Harbor uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Phoenix Sky Harbor Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Phoenix şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Phoenix şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Phoenix Sky Harbor yakınındaki havaalanları

 Phoenix Sky Harbor şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Phoenix Sky Harbor Havaalanı

Adres:
3400 Sky Harbor Blvd,
Phoenix,
AZ 85034,
UNITED STATES OF AMERICA

Telefon:+1 (1)602 2733300

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:112° 0' 42'' W
Enlem:33° 25' 59'' N
IATA kodu:PHX
ICAO kodu:KPHX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.