Harita

 Phalaborwa Havaalanı

Phalaborwa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Phalaborwa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Phalaborwa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Phalaborwa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Phalaborwa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Phalaborwa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Phalaborwa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Phalaborwa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Phalaborwa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Phalaborwa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Phalaborwa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Phalaborwa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Phalaborwa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Phalaborwa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Phalaborwa yakınındaki havaalanları

 Phalaborwa şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:31° 9' 21'' E
Enlem:23° 56' 0'' S
IATA kodu:PHW
ICAO kodu:FAPH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.