Harita

 Perigueux Havaalanı

Perigueux Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Perigueux Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Perigueux Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Perigueux Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Perigueux Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Perigueux havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Perigueux havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Perigueux Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Perigueux Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Perigueux Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Perigueux uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Perigueux Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Perigueux şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Perigueux şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Perigueux yakınındaki havaalanları

 Perigueux şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Perigueux Havaalanı

Adres:
Aéroport de Périgueux Bassillac,
24330 Bassillac,
FRANCE

Telefon:+33 (0)5 53027970
Faks:+33 (0)5 53076485

Web Sitesi:

Sahibi:
Mairie of Périgueux, Perigueux-Bassillac Airport

 Konum Bilgileri

Boylam:0° 48' 55'' E
Enlem:45° 11' 50'' N
IATA kodu:PGX
ICAO kodu:LFBX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.