Harita

 Pangkalpinang Havaalanı

Pangkalpinang Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pangkalpinang Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pangkalpinang Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pangkalpinang Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pangkalpinang Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pangkalpinang havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pangkalpinang havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pangkalpinang Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pangkalpinang Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pangkalpinang Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pangkalpinang uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pangkalpinang Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pangkalpinang şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pangkalpinang şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pangkalpinang yakınındaki havaalanları

 Pangkalpinang şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pangkalpinang Havaalanı
Telefon:+62 (717) 421041
Faks:+62 (717) 421042

Web Sitesi:

Sahibi:
Angkasa Pura II

 Konum Bilgileri

Boylam:106° 8' 27'' E
Enlem:2° 9' 38'' S
IATA kodu:PGK
ICAO kodu:WIPK

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.