Harita

 Pantnagar Havaalanı

Pantnagar Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Pantnagar Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Pantnagar Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Pantnagar Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Pantnagar Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Pantnagar havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Pantnagar havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Pantnagar Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Pantnagar Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Pantnagar Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Pantnagar uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Pantnagar Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Pantnagar şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Pantnagar şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Pantnagar yakınındaki havaalanları

 Pantnagar şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Pantnagar Havaalanı

Adres:
Civil Aerodrome,
Distt. Udham Singh Nagar,
Pantnagar,
263 145,
India

Telefon:91-5944-233685
Faks:91-5944-233732

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:79° 28' 24'' E
Enlem:29° 1' 54'' N
IATA kodu:PGH
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.