Harita

 Parsabad Havaalanı

Parsabad Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Parsabad Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Parsabad Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Parsabad Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Parsabad Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Parsabad havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Parsabad havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Parsabad Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Parsabad Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Parsabad Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Parsabad uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Parsabad Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Parsabad şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Parsabad şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Parsabad yakınındaki havaalanları

 Parsabad şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:47° 52' 58'' E
Enlem:39° 36' 12'' N
IATA kodu:PFQ
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.