Harita

 Baf Havaalanı

Baf Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Baf Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Baf Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Baf Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Baf Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Baf havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Baf havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Baf Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Baf Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Baf Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Baf uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Baf Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Baf şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Baf şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Baf yakınındaki havaalanları

 Baf şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Baf Havaalanı

Adres:
Paphos 8320,
CYPRU

Telefon:+357 (0)24 816400, 816426
Faks:+357 (0)24 643633

Web Sitesi:

Sahibi:
Hermes Airports Ltd

 Konum Bilgileri

Boylam:32° 28' 59'' E
Enlem:34° 43' 0'' N
IATA kodu:PFO
ICAO kodu:LCPH

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.