Harita

 Penza Havaalanı

Penza Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Penza Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Penza Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Penza Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Penza Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Penza havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Penza havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Penza Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Penza Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Penza Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Penza uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Penza Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Penza şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Penza şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Penza yakınındaki havaalanları

 Penza şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Penza Havaalanı

Adres:
Airport,
ul.Centralnaya 2,
Penza,
Penza obl.,
440068 RUSSIA

Telefon:+7 (0)841 2379397, 2379222
Faks:+7 (0)841 2379279

Sahibi:
Airport Penza Ltd.

 Konum Bilgileri

Boylam:45° 1' 23'' E
Enlem:53° 6' 36'' N
IATA kodu:PEZ
ICAO kodu:KPEZ

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.