Harita

 Peşaver Havaalanı

Peşaver Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Peşaver Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Peşaver Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Peşaver Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Peşaver Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Peşaver havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Peşaver havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Peşaver Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Peşaver Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Peşaver Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Peşaver uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Peşaver Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Peşaver şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Peşaver şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Peşaver yakınındaki havaalanları

 Peşaver şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Peşaver Havaalanı

Adres:
Khyber Road,
Peshawar Airport,
Cantt,
PAKISTAN

Telefon:+92 (0)91 5270035

 Konum Bilgileri

Boylam:71° 30' 0'' E
Enlem:34° 0' 0'' N
IATA kodu:PEW
ICAO kodu:OPPS

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.